Musica in Urbe - koncert w naszym kościele

 

 

Musica in Urbe
Ogólnopolski Konkurs i Festiwal Chóralny
..................................................................

Koncert w naszym kościele:
Sobota, 27.04.2019, godz. 18:45
Zespół Wokalny Chóru “Portamento” Młodzieżowego Domu Kultury w Starachowicach dyr. Bożena Magdalena Mrózek
Chór Akademicki Uniewersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy dyr. Agnieszka Sowa
Chór “Amici del Canto” z Oławy dyr. Barbara Szarejko

 

Serdecznie zapraszamy

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.