OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 14.07.2019

XV Niedziela Zwykła.

1. Czas wakacji jest doskonałą okazją do pogłębienia wiary przeżywanej w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Przez piękno ziemi niech przemawia do nas sam Stwórca. W tym wakacyjnym czasie pamiętajmy o obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Mszy św. Przypominamy, że u nas przez letnie miesiące ostatnia niedzielna  Msza św. w południe sprawowana jest o g. 12.10, a wieczorna o g. 20.00 zamiast g. 18.00.

1. W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek - św. Bonawentura B i DK., a we wtorek NMP z Góry Karmel.

1. Biuro parafialne w wakacyjnym czasie otwarte w dni powszednie od wtorku do piątku po Mszach św. o g. 8.00 i 18.00.

1. W środę w łączności z wieczorną Mszą św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

1. W przyszłą niedzielę z racji rozpoczynającego się tygodnia św. Krzysztofa - patrona kierowców -  święcenie pojazdów po każdej Mszy św. do południa.

1. O jednej z form modlitwy, która jest lekarstwem na wszystkie choroby. Od czego rozpocząć medytację i jak ją prowadzić możemy przeczytać w dzisiejszym Przewodniku Katolickim.