OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 18.08.2019

XX Niedziela Zwykła.

1. W Maryjnym i patriotycznym sierpniu, miesiącu abstynencji, kolejny raz zawierzamy Kościół, naszą Ojczyznę, naszą parafię Najlepszej Matce, bo wraz z Nią chcemy z nadzieją spoglądać w przyszłość. Jeszcze tylko w przyszłą niedzielę ostatnia Msza św. południowa sprawowana będzie o g.12.10 i wieczorna o g. 20.00.

1. W tym tygodniu patronują nam: we wtorek – św. Bernard, Op. i DK.; w środę - św. Pius X, papież; w czwartek - Najświętsza Maryja Panna Królowa, a w sobotę – św. Bartłomiej Ap.

1. Biuro parafialne w wakacyjnym czasie otwarte w dni powszednie od wtorku do piątku po Mszach św. o g. 8.00 i 18.00.

1. W środę w łączności z wieczorną Mszą św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

1. Wzorem lat ubiegłych w sobotę 7.  września br wyruszy z naszego kościoła Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Byszewie. Zachęcamy drogich parafian do tej formy maryjnej pobożności.

1. Cóż mają począć i jak reagować rodzice, których dzieci odchodzą od Kościoła i od Pana Boga  - możemy przeczytać w dzisiejszym Przewodniku Katolickim.