Żywy Różaniec

"Modlitwa różańcowa jest modlitwą człowieka za człowieka;

jest modlitwą ludzkiej solidarności, modlitwą wspólną odkupionych, która odbija w sobie ducha i intencje pierwszej z odkupionych, Maryi, Matki i obrazu Kościoła;

jest modlitwą za wszystkich ludzi świata i historii, żywych i umarłych, powołanych do tworzenia wraz z nami Ciała Chrystusa i do stania się wraz z Nim współdziedzicami chwały Ojca."

(Jan Paweł II)

INTENCJE ŻYWEGO RÓŻAŃCA

Luty 2019

Intencja ogólna:

O wspaniałomyślne przyjęcie ofiar handlu ludźmi i przymusowej prostytucji oraz wszelkiej innej przemocy.

INTENCJE LOKALNE

1. O pokój na świecie i opiekę Matki Bożej nad naszą Ojczyzną.

1. O właściwy wybór patrona dla naszej szkoły na miarę chrześcijańskich wartości.

1. O dobre i owocne przygotowanie się rodziny parafialnej do spotkania z Matką Boską Częstochowską.

1. O łaski Ducha Świętego dla Misjonarza na czas Misji św.

1. W intencji młodzieży naszej parafii przygotowującej się do sakramentu bierzmowania i dzieci klas III do I-Komunii św.

1. Za dusze w czyśćcu cierpiące o dar Nieba.