Żywy Różaniec

"Modlitwa różańcowa jest modlitwą człowieka za człowieka;

jest modlitwą ludzkiej solidarności, modlitwą wspólną odkupionych, która odbija w sobie ducha i intencje pierwszej z odkupionych, Maryi, Matki i obrazu Kościoła;

jest modlitwą za wszystkich ludzi świata i historii, żywych i umarłych, powołanych do tworzenia wraz z nami Ciała Chrystusa i do stania się wraz z Nim współdziedzicami chwały Ojca."

(Jan Paweł II)

INTENCJE ŻYWEGO RÓŻAŃCA

Październik 2019

Intencja ogólna:

Aby tchnienie Ducha Świętego wzbudziło nową wiosnę misyjną w Kościele.

INTENCJE LOKALNE

1. O rozkwit modlitwy różańcowej w naszych rodzinach, o rozwój Wspólnot Żywego Różańca w naszej Parafii.

1. Za Misje i misjonarzy.

1. W intencji studentów i kleryków.

1. O nowe, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

1. Za nauczycieli, katechetów i wykładowców.

1. Za naszą Ojczyznę – szczególnie o mądre i odpowiedzialne wybory.