Żywy Różaniec

"Modlitwa różańcowa jest modlitwą człowieka za człowieka;

jest modlitwą ludzkiej solidarności, modlitwą wspólną odkupionych, która odbija w sobie ducha i intencje pierwszej z odkupionych, Maryi, Matki i obrazu Kościoła;

jest modlitwą za wszystkich ludzi świata i historii, żywych i umarłych, powołanych do tworzenia wraz z nami Ciała Chrystusa i do stania się wraz z Nim współdziedzicami chwały Ojca."

(Jan Paweł II)

INTENCJE ŻYWEGO RÓŻAŃCA

Lipiec 2019

Intencja ogólna:

Aby osoby wymierzające sprawiedliwość kierowały się uczciwością i aby obecna na świecie niesprawiedliwość nie miała ostatniego słowa.

INTENCJE LOKALNE

1. O pokój na świecie i w naszych sercach.

1. O trwałość ludzkiej rodziny – związku mężczyzny i kobiety.

1. O szczęśliwy wypoczynek dla Parafian przebywających na wakacjach i urlopach, aby przeżywali ten czas w łączności z Bogiem.

1. O rozwój modlitwy Różańcowej w naszej parafii.

1. O owoce nawiedzenia Matki Bożej Jasnogórskiej dla naszej parafii i poszczególnych rodzin, które nawiedza obraz Matki Bożej Pięknej Miłości.

1. O dar życia wiecznego dla zmarłych, w tym zmarłych członków Żywego Różańca..